A modern, új Lengaui logisztikai centrum rengeteg helyet és dinamikus környezetet kínál. Jelenleg több munkavállalót keresünk, mint

Staplerfahrer*in (m/w/d) Raktári dolgozó (úr vagy hölgy) targoncás jogosítvánnyal, 2 muszakban
Helyszín: Lengau környéke
24.11.2021
19488
Feladatok:
  • Komissiózás szkennerrel
  • Tapasztalat oldalvillás targoncával és magasemelésu targoncával elonyt jelent/beraktározás 12 méteres magasságig (amennyiben már rendelkezik targoncás tapasztalattal, de jogosítványa nincs, úgy a tanfolyamot térítésmentesen biztosítjuk)
  • Kézi és gépi anyagmozgatás targoncával, emelobékával, elektromos raklapemelovel
  • Számítógépbe információk bevitele, lekönyvelése
  • áruk be és kirakodása
  • Leltározási feladatok
  • Raklapok szortírozása és konténerbe rakodása
Elvárások:
  • Komissiózásban szerzett tapasztalat
  • Jó fizikai terhelhetoség és  nem szédül a magasban
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Eu targoncás jogosítvány, illetve tapasztalat magasemelésu targoncával/nem feltétel
  • B jogosítvány és saját gépjármu a munkábajáráshoz
  • A munkavégzéshez szükséges nyelvtudás (szortírozáshoz, szkenneléshez, szállítási dokumentumok értelmezéséhez) és pontos feladatvégzésre való törekvés
  • Munkakedv

Bérezés, amit kínálunk:
Jó munkahelyi környezet. Az elso hónaptól az eloírásoknak megfelelo pótlékokkal együtt 2.346,20 Euro brutto kereset, plusz 600 Euro prémium havonta 2021.12.31ig (mindig csak adott évre meghatározható).
2 muszak pótlék 1,43 Euro óránként
Túlóra pótlék 50% helyett 100%

Munkaido: Teljes munkaido, 38 óra hetente, 2 muszakos munkarend
Munkavégzés kezdete: Azonnal
Munkavégzés helye: Lengau környéke

Jó munkahelyi környezet - jó kereset

Kérjük, hogy jelentkezésüket és önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.
Stellenbeschreibung auf Deutsch     https://adecco.at/Job.aspx?jobid=19487

Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at