Ügyfelünk egy igen sikeres cég Ranshofen/OÖ

Gießereimitarbeiter*in (m/w/d) Öntödei dolgozó (úr vagy hölgy)
Helyszín: Ranshofen
25.11.2021
19515
Feladatok:
  • Termelési folyamatokban való részvétel
  • Berendezések kezelése
  • Az olvasztókemence eloírás szerinti feltöltése
  • Öntoberendezés muködtetése
  • Befejezo munkálatok (vágás, hokezelés és csomagolás)
Elvárások:
  • Muszaki végzettség elonyt jelent
  • Muszaki berendezések kezelésében való jártasság
  • érvényes targoncavezetoi engedély, illetve darukezeloi vizsga elony
  • Csapatmunkában való részvétel
  • 4 muszakos munkarend vállalása
  • Jó német nyelvtudás szükséges
Kereset, juttatások:
Az ebben a pozícióban elérheto bruttó havi kereset képzettségtol és tapasztalattól függoen 2536,25 Euro (teljes munkaidos alap juttatás). Természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld). Továbbá muszakpótlékok. A 2. muszakban 0,670 Euro bruttó/óra, a 3. muszakban 2,524 Euro bruttó/óra. Egyéb pótlékok tevékenységtol függoen a kollektív megállapodás alapján. A céghez való átvétel a képzési idoszak után lehetséges.

Ügyfelünk egy érdekes és felelosségteljes tevékenységi kört kínál önnek egy modern és dinamikus vállalkozásban, valamint jó kereseti és fejlodési lehetoséget biztosít a dolgozói számára. Mindezt kituno környezetben és elkötelezett kollégákkal. Megfelelo számú parkolóhely az üzem környezetében biztosított.
Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Munkaido: 3-4 muszak, 38,5 óra/hét
Munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Ranshofen

Stellenbeschreibung auf Deutsch https://adecco.at/Job.aspx?jobid=19514
Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at