Ügyfelünk egy világszerte megtalálható kerékpárgyártó, mely Ausztriában, a felso - ausztriai Mattighofen városában tevékenykedik.
Minden új belépo dolgozó 50 Euro Sodexo utalványt kap ajándékba! Jelenleg keresünk

Produktionsmitarbeiter*in (m/w/d) Biker Fan? Összeszerelo munkatárs (úr vagy hölgy)
Helyszín: Mattighofen
25.11.2021
19537
Feladatok:
  • Termelési folyamatokban való részvétel (gyártási folyamatok, késztermék)
  • Összeszerelési tevékenységek szalagnál, vagy egyéni munkaterületen
  • Motorok beszerelése és tesztelése
  • Különbözo funkciók ellenorzése és dokumentálása
  • Csomagolás, szállításra elokészítés
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elonyt jelent
  • Kézügyesség
  • Muszaki-, és a termék iránti érdeklodés
  • Megfelelo német nyelvtudás szükséges (munkafeladatok olvasásához, értelmezéséhez)
  • 2 muszakos munkarend vállalása
  • Fizikai terhelhetoség és kitartás
Kereset, juttatások:
Ebben a pozícióban a bruttó havi kereset 2361,55 Euro (teljes munkaidos alap juttatás). Természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld). Továbbá muszakpótlék a kollektív megállapodás alapján. A céghez való átvétel lehetosége a teljesítmény függvényében. Köszönjük jelentkezésüket! Kérjük, hogy fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Modern új munkakörnyezet, étkezde, továbbképzési lehetoségek és kellemes munkahelyi hangulat várja önt nálunk. Üdvözöljük elkötelezettségét és számos fejlesztési lehetoséget biztosítunk. A céghez való átvétel megfelelo munkavégzés esetén támogatott.

Kérjük jelentkezzen hozzánk még ma, és mi idopontot biztosítunk interjúra. Nagyon köszönjük!

Munkaido: hétfotol péntekig, 2 muszak, 38,5 óra/hét, túlóra lehetséges, rugalmasság elvárt
Munkakezdés: 2022 január, február ( a jelentkezések azonnal elbírálásra kerülnek)
Munkavégzés helye: Mattighofen

Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at