Ügyfelünk egy ismert, sikeres és fejlett gyártó a repülogépiparban. Jelenleg keresünk

IT-Administrator*in Backend (m/w/d) IT Administrator (úr vagy hölgy) in Backend
Helyszín: St. Martin im Innkreis / OÖ
14.01.2022
20410

Feladatok:
  • IT-Infrastrukturális megoldások fejlesztése (Server, Storage, Virtualisierung, SAN, Backup)
  • Az adatközpont és a virtualizációs környezet reaktív támogatása és proaktív felügyelete
  • Követelmények megalkotása új szerver infrastruktúrával és tárolással kapcsolatban
  • Az üzleti igények informatikai környezetbe történo transzportálása
  • Részvétel adatközponti hardware és software kiválasztásában
  • Szoftvertelepítés, javítások, frissítések (Hypervisor, operációs rendszer, adatbázis...)
Elvárások:
  • Technikusi végzettség (érettségi, vagy felso fokú)
  • Letöltött katonai szolgálat (magyar jelentkezokre nem vonatkozik)
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Nagyon jó német nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyon jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft, virtualizációs és Linux rendszerek biztos ismerete
  • Motivált, technikai beállítottságú, kommunikatív
  • Logikus gondolkodású
  • ITIL, Microsoft & RHEL tanusítvány elony
Kereset, juttatások:
A vonatkozó kollektív megállapodásnak megfeleloen (fafeldolgozó ipar) a minimum kereset éves 28.417,20 Euro brutto. A tényleges kereset a képzettség és a tapasztalatok függvényében változhat.
Ügyfelünk egy érdekes és felelosségteljes tevékenységi kört kínál önnek egy modern és dinamikus vállalkozásban, valamint jó kereseti és fejlodési lehetoséget biztosít a dolgozói számára. Mindezt kituno környezetben és elkötelezett kollégákkal.
Rugalmas munkaido
Céges étkezde és étkezési költségtérítés
Jövoorientált vállalat érdekes termékportfólióval a civil légi közlekedés, a pilóta nélküli repülés és az urrepülés területérol
Változatos és nemzetközi munkakörnyezet
Szakmai és személyes, a cég által védett további fejlesztési lehetoségek

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Munkaido: 40 óra/hét
Munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye: St. Martin im Innkreis

Stellenbeschreibung in Deutsch https://adecco.at/Job.aspx?jobid=19911
Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at