Ügyfelünk az autóipari mechatronikai gyártás területén globális szinten vezeto gyártó. Keresünk

Anlagenbediener*in (m/w/d) Gépkezelo (úr, hölgy) többmuszakban
Helyszín: Mattighofen
12.05.2022
24050
Feladatok:
  • A teljesen automatizált gyártósorok önálló üzemeltetése és felügyelete
  • Termékeink minoségének biztosítása
  • Hibaelhárítás, hibaelemzés, beállítási folyamatok
  • A gyártási folyamatok folyamatos fejlesztésében való részvétel
Elvárások:
  • Muanyagipari, vagy egyéb muszaki területen szerzett végzettség
  • Többmuszakos munkarend vállalása
  • Szakmai tapasztalat elonyös
  • Felelosségvállalás és csapatszellem
  • Túlóra vállalása
FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).
A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, kérjük ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még jelentkezés elott gondoskodjon róla.
Kérjük, hogy a jelentkezési dokumentumokat német nyelven küldje el. Köszönöm a megértést.
Bérezés, amit kínálunk:
A bruttó havi munkabér 2.697,55 Euro (teljes munkaidos alapbér, KV EEI 2.287,03 Euro + 339,93 Euro pótlék). Továbbá egyéb juttatások, illetve muszakpótlék (a 2. muszakban brutto 0,488 Euro/óra; a 3. muszakban brutto 2,872 Euro/óra). Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).

Munkavállalói elonyök:
Változatos tevékenységek egy nemzetközi vállalatnál
Naponta friss gyümölcs és ebéd hozzájárulás
Vonzó szociális juttatások, munkáját értékelik
A betanulási idoszakot követoen a céghez való átvétel lehetosége
Barátságos munkahelyi környezet és lelkes munkatársak várják.

Munkaido: 38,5 óra hetente, 4 muszak
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Mattighofen

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Szabolcs Kobor
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at