Ügyfelünk egy nagyon sikeres, szállítmányozással foglalkozó vállalat. Keresünk

Hubstaplerfahrer*in (m/w/d) 5 raktári dolgozó (úr vagy hölgy), targoncavezetoi engedéllyel
Helyszín: Handenberg
12.05.2022
24055
Feladatok:
  • Árukomissiózás
  • Általános raktári tevékenységek
  • Tehergépjármuvek be- és kirakodása
Elvárások:
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Jó számismeret és pontosság
  • Precizitás a munkavégzés során
  • Motiváltság és megbízhatóság
  • Képes csapatban dolgozni
  • Jó német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat elony
  • Tehergépjármuvezetoi engedély elony (nem elvárás)
  • 2 muszakos munkarend vállalása
FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).
A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, kérjük ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még jelentkezés elott gondoskodjon róla.
Kérjük, hogy a jelentkezési dokumentumokat német nyelven küldje el. Köszönöm a megértést.
Bérezés, amit kínálunk:
A bruttó havi munkabér 2.200,00 Euro (teljes munkaidos alapbér). Továbbá muszakpótlék. A 2. muszakban bruttó 1,31 Euro/óra. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld). A munkabér a tapasztalat és a képzettség függvényében változik.
Kérjük jelentkezzen hozzánk még ma - nagyon köszönjük!

Munkaido: 40 óra hetente, 2 muszakos munkarend, túlóra lehetséges
Munkavégzés kezdete: Azonnal
Munkavégzés helye: Handenberg/OÖ

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Szabolcs Kobor
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at