Ügyfelünk egy ismert, sikeres, és innovatív gyártó Felso – Ausztriában. Keresünk

Mitarbeiter Ausfertigung (w/m/d) Termelési munkatárs (úr, hölgy)
Helyszín: Ort im Innkreis
12.05.2022
24081
Feladatok:
  • Komponensek összeszerelése a munkavégzési utasításnak megfeleloen
  • Alkatrészek összeszerelése (fúrás, marás, szegecselés)
  • Alkatrészek elokészítése kiszállításra
Elvárások:
  • Technikai tudás és kézügyesség
  • Megfelelo nyelvismeret a dokumentáláshoz
  • Önálló, pontos munkavégzés, és minoségtudatosság
  • Többmuszakos munkarend vállalása
  • B1 szintu német nyelvismeret szóban és írásban
  • Muszaki/ipari területen szerzett iskolai végzettség (pl. asztalos, lakatos, szerelo) elony
Bérezés, amit kínálunk:
A munkavállalók kezdo bére egy hat hónapos bevezeto szakaszban brutto 2.152,96 Euro túlóra és pótlék nélkül. Muszakpótlék a kollektív megállapodás alapján. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
  • Kedvezményes étkezési lehetoség és étkezde
  • Jövoorientált vállalkozás
  • Változatos és nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai- és személyes továbbképzési lehetoségek

Munkaido: 38,5 óra hetente, több muszakos munkavégzés
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Ort im Innkreis

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Szabolcs Kobor
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at