Ügyfelünk egy ismert, sikeres, és innovatív gyártó Felso – Ausztriában. Keresünk

Betriebsschlosser:in Lakatos (úr, hölgy) (m/w/d) Minoségellenor munkatárs (úr, hölgy)
Helyszín: Reichersberg
15.09.2022
28117
Feladatok:
  • Muszaki karbantartás
  • Gyártógépeink javítása, karbantartása
  • Hegesztési-, esztergálási feladatok elvégzése
  • A különféle munkaterületekhez tartozó eszközök gyártása
Elvárások:
  • Ipari végzettség (pl. lakatos, asztalos, szerelo)
  • Kézügyesség, jártasság hasonló területen
  • Angol nyelvtudás elony
  • Tapasztalat esztergálás és hegesztés területén elony
  • B1 szintu német nyelvismeret elofeltétel
Bérezés, amit kínálunk:
A munkavállalók kezdo bére egy hat hónapos bevezeto szakaszban brutto 2.324,64 Euro túlóra és pótlék nélkül. Ezt követoen minimum brutto 2.543,41  Euro. Muszakpótlék a kollektív megállapodás alapján. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
  • Kedvezményes étkezési lehetoség és étkezde
  • Jövoorientált vállalkozás
  • Változatos és nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai- és személyes továbbképzési lehetoségek

Munkaido: 38,5 óra hetente, többmuszakos munkavégzés
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Reichersberg

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at