Ügyfelünk egy ismert, sikeres, és innovatív gyártó Felso – Ausztriában - Bezirk Ried im Innkreis. Keresünk

Schleifer:in, Lackierer:in (m/w/d) Csiszoló, polírozó, fényezo (úr, hölgy)
Helyszín: St. Martin im Innkreis
16.09.2022
28142
Feladatok:
  • Felületkezelés exkluzív felületekhez, különösen a magasfényu, színes és egyéb speciális felületekhez
Elvárások:
  • Fényezo, Fényezo technikus vagy asztalos végzettség
  • Tapasztalat az exkluzív magas fényu felületkezelésben
  • Nagyfokú pontosság és minoségtudatosság
  • Fa felületkezelés technológiájának ismerete
  • A dolgok gyakorlati megközelítése
  • Önálló munkavégzésre képesség
  • Megfelelo szintu kommunikációs-, és koordinációs képességek
  • B1 szintu német nyelvismeret elofeltétel
Bérezés, amit kínálunk:
A munkavállalók kezdo bére egy hat hónapos bevezeto szakaszban brutto EUR 2.195,22Euro túlóra és pótlék nélkül. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
  • Kedvezményes étkezési lehetoség és étkezde
  • Jövoorientált vállalkozás
  • Változatos és nemzetközi munkakörnyezet

Munkaido: 38,5 óra hetente, többmuszakos munkavégzés
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: St. Martin im Innkreis

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at