Ügyfelünk egy sikeres bútorgyártó, mely Ausztriába, Németországba, Svájcba és Olaszországba is forgalmazza termékeit. Frankingba keresünk

Tischlerhelfer:in (m/w/d) Szeret fával dolgozni? Asztalossegédet keresünk (úr vagy hölgy)
Helyszín: Franking
16.09.2022
28154
Feladatok:
  • Gépek kezelése
  • Készregyártás/összeszerelés
  • Felület elokészítés
Elvárások:
  • Termelési területen szerzett tapasztalat elony
  • Elkötelezettség és terhelhetoség
  • Önálló munkavégzés és megbízhatóság
  • Megfelelo német nyelvtudás (legalább B1 szint a szóbeli és írásbeli utasítások megértéséhez)
FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).
A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, kérjük ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még jelentkezés elott gondoskodjon róla.
Kérjük, hogy a jelentkezési dokumentumokat német nyelven küldje el. Köszönöm a megértést.
Kereset, juttatások:
Érdekes feladatokkal várjuk önt egy modern, dinamikus és barátságos csapatba. Ügyfelünk 2100,00 Euro bruttó fizetést kínál havonta (ez teljes munkaidos alap bér). Természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld). Valamint az üzembe való átvétel is lehetséges.
Lehetoség van továbbá céges buszjárat igénybevételére
Neumarkttól Mattsee-Michaelbeuern keresztül,
Schwandtól Gilgenbergen keresztül,
Valamint Mattighofenen és Feldkirchenen át.

Munkaido: Hétfotol péntekig,  38,5 óra/hét (hétfotol csütörtökig 06.30-16.00, pénteken 06.30-11.45)
Munkakezdés: Azonnal
Munkavégzés helye: Franking/OÖ

Jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat kérem német nyelven megküldeni sziveskedjenek. Köszönöm.
Stellenbeschreibung Deutsch https://adecco.at/Job.aspx?jobid=19565
Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at