Unser Kunde ist ein namhafter, erfolgreicher und fortschrittlicher Hersteller im Bezirk Ried im Innkreis. Mit 5 modernen Standorten bietet er Ihnen eine abwechslungsreiche und spannende Arbeit auf höchsten Niveau.  Aktuell suchen wir
IT Administrator (úr vagy hölgy) in Backend
St. Martin im Innkreis
18.09.2022
28211
Feladatok
  • IT-Infrastrukturális megoldások fejlesztése (Server, Storage, Virtualisierung, SAN, Backup)
  • Az adatközpont és a virtualizációs környezet reaktív támogatása és proaktív felügyelete
  • Követelmények megalkotása új szerver infrastruktúrával és tárolással kapcsolatban
  • Az üzleti igények informatikai környezetbe történo transzportálása
  • Részvétel adatközponti hardware és software kiválasztásában
  • Szoftvertelepítés, javítások, frissítések (Hypervisor, operációs rendszer, adatbázis...)
Elvárások:
  • Technikusi végzettség (érettségi, vagy felso fokú)
  • Letöltött katonai szolgálat (magyar jelentkezokre nem vonatkozik)
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Nagyon jó német nyelvtudás szóban és írásban
  • Nagyon jó angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft, virtualizációs és Linux rendszerek biztos ismerete
  • Motivált, technikai beállítottságú, kommunikatív
  • Logikus gondolkodású
  • ITIL, Microsoft & RHEL tanusítvány elony
FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).
A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, kérjük ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még jelentkezés elott gondoskodjon róla.
Kérjük, hogy a jelentkezési dokumentumokat német nyelven küldje el. Köszönöm a megértést.
Kereset, juttatások:
A vonatkozó kollektív megállapodásnak megfeleloen (fafeldolgozó ipar) a minimum kereset éves 35.000,00 Euro brutto. A tényleges kereset a képzettség és a tapasztalatok függvényében változhat.
Ügyfelünk egy érdekes és felelosségteljes tevékenységi kört kínál önnek egy modern és dinamikus vállalkozásban, valamint jó kereseti és fejlodési lehetoséget biztosít a dolgozói számára. Mindezt kituno környezetben és elkötelezett kollégákkal.
Rugalmas munkaido
Céges étkezde és étkezési költségtérítés
Jövoorientált vállalat érdekes termékportfólióval a civil légi közlekedés, a pilóta nélküli repülés és az urrepülés területérol
Változatos és nemzetközi munkakörnyezet
Szakmai és személyes, a cég által védett további fejlesztési lehetoségek

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

Munkaido: 40 óra/hét
Munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye: St. Martin im Innkreis

Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at