Ügyfelünk részére keresünk azonnali belépéssel

Montagemitarbeiter:in (m/w/d) Összeszerelo munkatárs (úr vagy hölgy)
Langkampfen/Schaftenau - Helyszín: Langkampfen/Schaftenau
22.09.2022
28305
  • Összeszerelési feladatok egy vagy több munkaterületen
  • Alkatrészekbol a késztermék összeépítése
  • Csomagolási tevékenységek
  • Motivált, képes csapatban együttmuködni, felelosséget vállalni, valamint odafigyel munkavégzése során a minoségre
  • Rugalmasság
  • Saját gépjármu szükséges
  • Kézügyesség
  • Összeszerelésben vagy gyártásban szerzett tapasztalat elony
  • 2 muszakos munkarend vállalása
A bruttó havi munkabér 2361,55 Euro (teljes munkaidos alapbér), mely a tapasztalatok és eloképzettség függvényében változhat. Továbbá egyéb juttatások, muszakpótlék. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
Munkaido: 38,5 óra hetente, 2 muszak
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Langkampfen/Schaftenau

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.
Hier die Stellenbeschreibung auf Deutsch https://adecco.at/Job.aspx?jobid=19449

Christina Wentz
Wörgl Salzburger Straße 14 6300 Wörgl +43 664 311 92 80 woergl.630@adecco.at