Ügyfelünk az autóipari mechatronikai gyártás területén globális szinten vezeto gyártó. Keresünk

Elektriker:in (m/w/d) Villanyszerelo (úr, hölgy) többmuszakban
5230 Mattighofen
19.11.2022
29532
Feladatok:
  • A teljesen automatizált gyártósorainkon karbantartás és javítás
  • Mechanikus és elektornikus hibák elhárítása
  • Berendezések optimalizálása
  • Részvétel az új egységek telepítésében
Elvárások:
  • Villanyszerelo, mechatronikai mérnök, illetve egyéb vonatkozó mérnöki végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • 2 muszakos munkarend vállalása
  • Pontos és önálló munkavégzés
FONTOS: Az Adecco nem tudja vállalni a munkakeresés során felmerülo költségeket (pl. utazás, szállás).
A munkákhoz szállást nem tudunk biztosítani, kérjük ha nem rendelkezik ausztriai lakcímmel, kérjük még jelentkezés elott gondoskodjon róla.
Kérjük, hogy a jelentkezési dokumentumokat német nyelven küldje el. Köszönöm a megértést.
Bérezés, amit kínálunk:
A bruttó havi munkabér 2.833,99 Euro (teljes munkaidos alapbér). Valamint 356,25  Euro 4 muszakos munkavégzéstol. A kereset a tapasztalatok és végzettség függvényében változhat. Továbbá egyéb juttatások, illetve muszakpótlék (a 2. muszakban brutto 0,488 Euro/óra). Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
Munkavállalói elonyök:
  • Változatos tevékenységek egy nemzetközi vállalatnál
  • Naponta friss gyümölcs és ebéd hozzájárulás
  • Vonzó szociális juttatások, munkáját értékelik
  • A betanulási idoszakot követoen a céghez való átvétel lehetosége
  • Barátságos munkahelyi környezet és lelkes munkatársak várják.

Munkaido: 38,5 óra hetente, 2 muszak
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Mattighofen

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

2833,99€ per Monat
Elisabeth Probst
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at