Ügyfelünk egy ismert, sikeres, és innovatív gyártó Felso – Ausztriában. Keresünk

EU Staplerfahrer:in (m/w/d) EU targoncavezeto (úr, hölgy)
4910 Ried im Innkreis
25.01.2023
30401
Feladatok:
  • Eszközök, anyagok és alkatrészek komissziózása és a megfelelo helyre szállítása
  • Eszközök foglalása az SAP rendszerben
  • Szerszám- és anyagkövetelmények létrehozása és foglalása
  • Kapcsolattartás a termeléssel, és külso szolgáltatókkal
  • Eszközök, anyagok és alkatrészek belso szállítása a gyár területén
Elvárások:
  • Eu targoncás jogosítvány és tapasztalat elofeltétel
  • B1 szintu német nyelvismeret szóban és írásban
  • Kereskedelmi végzettség elony (pl. Raktárlogisztikus)
  • MS Office ismeretek
  • SAP ismeretek
Bérezés, amit kínálunk:
A munkavállalók kezdo bére egy hat hónapos bevezeto szakaszban brutto 2152,630 Euro túlóra és pótlék nélkül. Muszakpótlék a kollektív megállapodás alapján. A fizetés a tapasztalat és a képzettség függvényében változhat. Valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
  • Kedvezményes étkezési lehetoség és étkezde
  • Jövoorientált vállalkozás
  • Változatos és nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai- és személyes továbbképzési lehetoségek

Munkaido: 38,5 óra hetente, több muszakos munkavégzés
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Ort im Innkreis oder St. Martin im Innkreis

Kérjük, hogy jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat német nyelven megküldeni sziveskedjenek.

#ungarjob#
2152,63 EUR bis 2400,00 EUR Brutto im Monat
Aniko Matzer
Braunau Salzburger Straße 23 5280 Braunau +43 5 9911 51000 braunau.510@adecco.at